Autentyczny czy marionetka? 13. – 19.7.2020

Zamieszczony przez dnia Lip 10, 2020

autorka: Verena Bachmann

hasła tygodnia: przywódcy: autentyczny czy marionetka / ujawnić, wyjaśnić, rozwiązać stare sprawy / podejście do władzy oraz prawdy / obserwacje i wnioski drogowskazem ku przyszłości / przywódcy, guru, nauczyciele, pomocnicy, uzdrowiciele i męczennicy w centrum zainteresowania

 

Również w tym tygodniu zapadną ważne dla przyszłości decyzje. Doświadczenia i wydarzenia nadchodzących dni dostarczą nam kolejnych impulsów do działania. Astrologiczne konfiguracje skrywają wiele możliwości, ale również sporo niebezpieczeństw.

 

Nowe możliwości


I tak po okresie zastoju lub krytycznych zdarzeń nieoczekiwanie zobaczymy nowe szanse albo nastąpi radykalny przełom. W sytuacjach kryzysowych świecić przykładem będą uzdrowiciele oraz ludzie o wielkim sercu. Pewna grupa musi jednak zaakceptować swoje niepowodzenie i wykorzystać je w możliwie najlepszy sposób. Jednocześnie pojawi się skłonność do przeceniania własnych możliwości, do arogancji, nadmiernych roszczeń i ekstremalnych zachowań. W takim przypadku trzeba liczyć się z upadkiem, katastrofą i utratą kontroli.

Nadeszła pora, aby wyjaśnić stare, nierozwiązane sprawy oraz poszukać kreatywnych rozwiązań na przyszłość. Głównie dotyczy to wszelkiego rodzaju związków. Jeśli jesteście gotowi, aby otwarcie porozmawiać o swoich doświadczeniach, uczuciach i pragnieniach, ale również uwzględnić stanowisko i doświadczenia drugiej strony, to otworzą się przed Wami nowe perspektywy. W najlepszym razie możecie stworzyć podstawy pod dalszą wspólną drogę.
Gorzej, jeśli zainteresowani będą uparcie trwać przy swoich poglądach czy uprzedzeniach, spróbują zatuszować stare urazy albo zadziałać w myśl zasady, że najlepszą metodą obrony jest atak. W ten sposób zaprzepaszczą nadarzające się szanse i ryzykują kolejną rundę konfliktu.
Głównie w obszarach związanych z mediami, komunikacją, handlem i ruchem możemy wykonać znaczący krok naprzód i zamknąć projekty czy negocjacje, które w ostatnim miesiącu uległy stagnacji.

 

Autentyczny czy marionetka?


Zgodnie z inną konfiguracją szczególną uwagę przykują autorytety i przywódcy. W tym przypadku nasunie się pytanie, czy spełniają pokładane w nich nadzieje – są prawdziwi czy udają. Wyraźnie zobaczymy: autentyczny czy marionetka.
Niektórzy zostaną poddani testowi na krytykę i przekonamy się, jak sobie z nią radzą. W efekcie możliwe są różne scenariusze zdarzeń. Część z tych osób wyjdzie z takiej próby wzmocniona, z większą władzą, a inni stracą twarz albo rozczarują swoich zwolenników. Trzecia grupa zareaguje zbyt mocno, ekstremalnym zachowaniem prowokując niebezpieczne sytuacje.

W tych dniach naszą uwagę przykują również wydarzenia i decyzje ze stycznia tego roku. Ich następstwa zobaczymy z nowej perspektywy i stanie się jasne, o co tak naprawdę chodzi. Jeśli rzecz dotyczy Was osobiście, to bądźcie wierni sobie, wierni temu, co jest dla Was najważniejsze i nie dajcie się sprowokować do zachowań, których potem pożałujecie.

 

Tydzień w szczególe


Opisane powyżej tematy nabiorą aktualności już w PONIEDZIAŁEK. Poczujemy teraz potrzebę postawienia na swoim, wzrośnie intensywność uczuć, drażliwość oraz gotowość do agresywnych zachowań. W efekcie byle drobnostka może wywołać nadspodziewanie gwałtowne reakcje.
Spróbujcie powściągnąć w takiej chwili skłonność do ekstremalnych zachowań. Bądźcie zdecydowani oraz skupieni na tym, co ważne. Wtedy istnieją najlepsze szanse na niespodziewane rozwiązanie, przełom albo zmianę na lepsze.
Czas sprzyja wyciągnięciu wniosków z tego, co dotychczas zaszło, warto zobaczyć osiągnięte cele albo owoce wykonanej pracy. Wyjdzie też na jaw, co – mimo ogromnego zaangażowania – się nie udało. W takim przypadku nie bądźcie zbyt krytyczni względem siebie ani innych. Krytyką i osądami tylko pogorszycie sytuację. To dobra pora na porządki. Poszukajcie takiej formy aktywności, która może być wentylem dla silnych energii i zadbajcie o odpowiednią dawkę ruchu!

Również we WTOREK i w ŚRODĘ w powietrzu będzie wyczuwalne spore napięcie. Jednocześnie wzrośnie potrzeba spokoju, bezpieczeństwa, refleksji i harmonii, a także pragmatycznego, obiektywnego podejścia do życia. W najlepszym razie możecie wykorzystać informacje i obserwacje zgromadzone w ciągu ostatnich dni oraz skoncentrować się na realizacji rzeczy, które są możliwe do zrobienia.
Jeśli będziecie przy tym uważni i gotowi na niekonwencjonalne rozwiązania, to możecie więcej osiągnąć niż myślicie. Niewykluczone, że sytuacja nagle zmieni się na lepsze. Uważajcie na swoje ciało – na jego potrzeby, sygnały, jakie wysyła i pozwólcie sobie choćby na małą przyjemność. Z jakości czasu skorzysta też odpoczynek na łonie natury.

W CZWARTEK i w PIĄTEK astrologiczne niebo rozpogodzi się. Teraz wzrośnie potrzeba rozmów, kontaktów, otwartość na nowe pomysły i eksperymenty. Uzyskane w ten sposób informacje mogą okazać się pomocne i pożyteczne w nadchodzącym tygodniu. Zwłaszcza we wszelkiego rodzaju związkach czas sprzyja omówieniu poczynionych od kwietnia doświadczeń. To również dobra pora na przeprowadzenie owocnych rozmów dotyczących umów oraz relacji biznesowych i handlowych. Niewykluczone, że jakaś sprawa, która ciągnie się od dawna, zostanie ostatecznie wyjaśniona i zamknięta.

W SOBOTĘ po południu i w NIEDZIELĘ poczujemy potrzebę przynależności i wspólnoty. Do głosu dojdą kwestie dotyczące domu, rodziny, bezpieczeństwa i ojczyzny. Odpowiedzcie sobie na pytanie, jaki macie do nich stosunek i spotkajcie się z ludźmi, którzy są Wam bliscy. Możecie też poświecić się czemuś, co rozgrzeje Waszą duszę i ciało. Przede wszystkim w NIEDZIELĘ warto zachować ostrożność w kontaktach z innymi ludźmi. Tego dnia będziemy bardziej drażliwi i podatni na zranienie. Odczekajcie nieco z podjęciem definitywnych, konkretnych decyzji. Następne dwa dni dostarczą Wam ważnych informacji i bodźców do działania.

 

Zdjęcie: Pixabay
Tłumaczenie: Monika J. Dykier. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute.
© 2020 AstroTranslatio. All rights reserved

Wyślij komentarz

Translate »