Akcja komunikacja 18. – 24.5.2020

Zamieszczony przez dnia Maj 17, 2020

autorka: Verena Bachmann

hasła tygodnia: akcja komunikacja / wypróbować nowe pomysły, porozmawiać o ideałach i wizjach / kontakty, związki, negocjacje i umowy w centrum uwagi: trudność z odróżnieniem prawdy od ułudy, wizji od iluzji / otwarte, bezstronne rozmowy rzucą światło na aktualną sytuację

 

W tym tygodniu możemy mieć problem z wyznaczeniem albo utrzymaniem konkretnego kierunku. Wiele spraw pozostanie otwartych, niejasnych i bez określonej struktury. Niewątpliwie jakość czasu sprzyja osobom, które lubią płynąć z prądem albo eksperymentować z nowymi pomysłami. Z drugiej strony skłonność do dekoncentracji, niejednoznaczność i ogólne rozmycie sprawią, że mnogość napływających bodźców może raczej mieszać i wprowadzać zamęt niż inspirować.

 

Żyć z dnia na dzień


Jednak osoby, które potrafią świadomie żyć z dnia na dzień, sondować nietuzinkowe rozwiązania czy eksperymentować z nowymi opcjami, mogą liczyć na ciekawy tydzień. Niezobowiązujący flirt, nieoczekiwane spotkanie czy informacja umilą nam codzienność i otworzą nowe przestrzenie. Z jakości czasu skorzystają też przedsięwzięcia o charakterze duchowym, medytacyjnym oraz artystycznym. Cieszcie się możliwościami, jakie przyniesie Wam życie! Pamiętajcie, że nie jest to pora na umacnianie czegokolwiek, podejmowanie ostatecznych decyzji lub wyciąganie definitywnych wniosków.
Prawdopodobnie osoby, które nie posiadają wewnętrznej siły i mają skłonność do rozdrabniania się, będą miotane przez zewnętrzne okoliczności jak liście na wietrze albo zatoną we mgle. Z kolei w tych, którzy potrzebują bezpieczeństwa i przewidywalności duża otwartość oraz brak namacalnych struktur wzbudzą poczucie dezorientacji lub niepewności.

 

Nie czas na umowy czy zobowiązania


Przede wszystkim w mediach, oświacie, kontaktach społecznych, handlu oraz komunikacji zostaną uruchomione konstruktywne procesy. Na pewno weryfikacji ulegną projekty i pomysły, które w tych dziedzinach pojawiły się w minionych tygodniach albo wręcz miesiącach. Sprawdzimy teraz, czy są przydatne i możliwe do zrealizowania.
Niewykluczone, że nowe informacje pozwolą nam wyjaśnić nieporozumienia i błędy oraz wprowadzić stosowne poprawki. Również w związkach, w kręgach przyjaciół, kolegów i znajomych będziemy mogli wyjaśnić nieporozumienia i błędne interpretacje. Akcja komunikacja!
Czas nie sprzyja rozmowom na temat nowych umów ani zawieraniu tychże. Nieznane, niewyjaśnione zobowiązania albo nieświadome nadzieje łatwo zafałszują ich wynik. Ewentualnie szybkie tempo zmian sprawi, że nasze założenia okażą się błędne, doprowadzą tylko do frustracji i rozczarowań.

 

Odróżnić wizję od iluzji


Osoby, które wykorzystają okazję, żeby zebrać pomysły czy informacje, porozmawiać o swoich wizjach i ideałach, ale nie będą się do niczego zobowiązywać, mogą w późniejszym czasie skorzystać z poczynionych teraz doświadczeń.
Reasumując, dopiero pod koniec lipca zdołamy odróżnić wizję od iluzji i zdecydować o dalszym kierunku działania. Wszyscy, którzy w najbliższym tygodniu dadzą się zwieźć pokusom, zejdą na złą drogę, spróbują znaleźć definitywne rozwiązania albo PRAWDĘ, zbłądzą lub później doznają rozczarowań.
Przede wszystkim w ruchu drogowym, komunikacji oraz sprawach finansowych trzeba zachować szczególną ostrożność. Początkowo w wielu sytuacjach nie będziemy wiedzieć, o co chodzi. Przekonania, nadzieje albo obawy znacząco wypaczą obraz rzeczywistości.

 

Tydzień w szczególe


Po dość zachowawczym starcie, PONIEDZIAŁEK i WTOREK zdominuje pragnienie działania oraz zorganizowania czegoś. Ponieważ nadal możemy odczuwać silną potrzebę bezpieczeństwa i mieć problem z koncentracją, będziemy też podatni na obrazy i nastroje, to konstruktywne wykorzystanie początku tygodnia okaże się niełatwe. Spróbujcie zająć się tematami, które sprawiają Wam radość i Was inspirują, ale nie muszą przynosić natychmiastowych efektów.
Z panującego teraz ożywienia szczególnie skorzystają projekty o artystycznym i kreatywnym charakterze. Czas nie sprzyja pracom wymagającym cierpliwości i uwagi. Dodatkowo zwłaszcza we wtorek pojawi się skłonność do fiksacji na określonych oczekiwaniach i wyobrażeniach, chęć zakwestionowania obowiązujących reguł, a także sprowokowania tych, którzy mają coś do powiedzenia. Zadbajcie o odpowiednią dawkę (fizycznego) ruchu lub stawcie czoło jakiemuś intelektualnemu wyzwaniu. Nie dajcie się sprowokować.

 

Słońce w znaku Bliźniąt


W ŚRODĘ i w CZWARTEK żądza czynu ustąpi miejsca refleksji, marzeniom i tęsknotom. Jednocześnie wyraźnie wzrośnie pragnienie rozkoszy, kontaktów oraz wymiany myśli. Wykorzystajmy ten czas na rozmowy o rzeczach, które nas interesują i inspirują. Oba dni warto spożytkować na dyskusje o ukrytych pragnieniach, wizjach, ideałach i kreatywnych pomysłach, a także na flirty, romantyczne spotkania albo muzyczne przedsięwzięcia. Bądźcie otwarci na świat i ciekawi wszystkiego, co teraz zobaczycie.
Szukajcie inspiracji, nie podejmujcie jednak pochopnych decyzji ani nie dajcie się nakłonić do czegoś, co nie odpowiada Waszej prawdziwej naturze. W środę o 15:49 Słońce opuści znak Byka – czas na Bliźnięta!

 

Akcja komunikacja


PIĄTEK przyniesie nam ciekawe szanse i impulsy. Ranek upłynie pod znakiem zmysłowych doznań. To dobra pora, żeby zastanowić się nad własnymi tęsknotami, pragnieniami i wizjami. Poszukajmy możliwości ich wyrażenia – słowem, gestem lub twórczo. Najlepiej gdybyście mogli zrobić to, rozmawiając z innymi.
O 19:38 nastąpi nów. To korzystny moment, żeby zyskać jasny obraz sytuacji. Wykorzystajcie okazję, żeby zreorientować się i dostrzec swoje przyszłe cele. Doświadczenia oraz wydarzenia tego wieczora dostarczą ważnych impulsów dla dalszego rozwoju wypadków.

WEEKEND upłynie pod znakiem kontaktów i rozmów. Lekki flirt, ekscytująca dyskusja czy wizjonerskie pomysły ożywią nas i uskrzydlą. Akcja komunikacja – ciąg dalszy. Bądźcie otwarci na możliwości i informacje, jakie teraz napłyną, patrzcie bez oceniania na wszystko, co się wydarzy, wtedy czekają Was dwa ekscytujące, inspirujące dni. Gorzej, jeśli przedwcześnie wydacie jakąś opinię, zobowiążecie się do czegoś albo zatracicie w mnogości dostępnych opcji. Czas nie sprzyja projektom wymagającym koncentracji, dyscypliny i precyzji.

 

Zdjęcie: Pixabay
Tłumaczenie: Monika J. Dykier. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute.
© 2020 AstroTranslatio. All rights reserved

Wyślij komentarz

Translate »