Prognoza tygodniowa 6-12.11.2017 (Lilith)

Zamieszczony przez dnia Lis 5, 2017

autorka: Verena Bachmann

hasła tygodnia: Lilith/ przygrywka i przejście do kolejnej fazy / przyjrzeć się własnym zasadom i swojemu systemowi wartości / podjąć wiążące zobowiązania / przedyskutować i wcielić w życie nowe rozwiązania oraz reformy / w centrum uwagi prawa natury i cykle

 

Konfiguracje tego tygodnia są złożone, wielowarstwowe i mało wyraziste. W efekcie trudno określić jednoznaczny trend. Wiele spraw znajduje się obecnie w fazie przejściowej – pomiędzy końcem jednego a początkiem kolejnego etapu. I tak jeszcze raz na tapetę powrócą tematy z przeszłości, a jednocześnie zaczniemy czynić „przygotowania” do rozpoczęcia nowego rozdziału. W tym momencie nic nie będzie jednak jasne ani zdecydowane. Z powodu wielu zmiennych czekają nas różne wydarzenia, a zachodzące procesy będą zależały od indywidualnej konfiguracji horoskopowej.

Najlepiej wykorzystajcie najbliższe dni, aby przemyśleć swój system wartości oraz zasady, jakie kierują Waszym postępowaniem, i zastanowić się nad tym, czy coś chcecie zmienić lub odnowić w swoim życiu, a jeśli tak, to co. Ewentualnie będziecie musieli wybrać między różnymi opcjami i możliwościami, nie wiedząc jeszcze, jakie przyniesie to konsekwencje. W takim przypadku kierujcie się tym, co Wam w duszy gra i czego jesteście gotowi bronić, nawet jeśli inni są odmiennego zdania.
Możecie też przyjąć inną strategię i po prosto pozwolić sprawom płynąć własnym rytmem, z dnia na dzień zajmując się tym wszystkim, co Was akurat interesuje i porusza. Czas nie sprzyja natomiast podejmowaniu ostatecznych decyzji ani projektom wymagającym sporej dawki aktywnych, dynamicznych energii.
W następnym tygodniu perspektywa stanie się bardziej wyraźna i w efekcie wzrosną szanse na skuteczne podjęcie nowych inicjatyw, realizację impulsów i mądre rozstrzygnięcia.

Na poziomie mundalnym również zamanifestują się różne trendy i energie. W ten czy w inny sposób wszystkie je połączy wspólny mianownik w postaci tematu władzy, związków, wartości i kwestii prawnych, jak bumerang powracać będzie też pytanie, kto jest od kogo zależny. Przy tym pojawi się szerokie spektrum zjawisk, od konkretnych negocjacji i zaangażowanych dyskusji po żarliwe spory.

 

Lilith w Koziorożcu


Nawet jeśli wiele osób może tego nie zauważyć, to z astrologicznego punktu widzenia nastąpi teraz ważne wydarzenie, które zasługuje na uwagę: w piątek rano Lilith przejdzie ze znaku Strzelca do Koziorożca. W efekcie zaczniemy dostrzegać, że także struktury władzy i autorytety, instytucje i prawa podlegają cyklicznemu procesowi. Niewykluczone, że przy okazji przełamane zostaną istniejące tabu albo zobaczymy, że jakieś wysokie stanowisko nie jest takie nietykalne, jak się wcześniej wydawało. Pod koniec tygodnia napłyną też ledwo wyczuwalne, pierwsze sygnały, które później okażą się początkiem nowego procesu. Wiele spraw, które na tym polu ledwo da o sobie znać, ewentualnie konkretne konsekwencje ważnych lub banalnych wydarzeń, jakie teraz nastąpią, przybiorą wyraźną postać dopiero pod koniec grudnia. Ewentualnie pojawi się nawiązanie do wydarzeń z przełomu 2008/2009 roku.

 

Tydzień w szczególe


PONIEDZIAŁEK upłynie – ogólnie rzecz biorąc – w dość przyjemnej, swobodnej atmosferze. Tego dnia poczujemy dużą potrzebę rozmów i kontaktów towarzyskich, nie zabraknie nam również wyobraźni. Pozwólcie się zainspirować, wykorzystajcie okazję, aby postawić pytania i zasięgnąć informacji na tematy, które Was interesują. Bądźcie świadomi, że istnieją różne prawdy czy punkty widzenia i koniec końców sami musicie przefiltrować to, co jest dla Was ważne. [Księżyc w Bliźniętach]

W trakcie WTORKU nastrój ulegnie zmianie. Ten oraz kolejny dzień całkowicie zdominują wszelkiego rodzaju uczucia, emocje, potrzeba akceptacji i przynależności. Najlepiej zajmijcie się tematami, które osobiście Was poruszają. Z działających energii skorzystają też sprawy związane ze sferą domową i rodzinną oraz procesami psychologicznymi. Powściągnijcie jednak przemożne (nieświadome) impulsy, aby swoim postępowaniem sprowokować innych do określonych reakcji emocjonalnych. Jeśli to zrobicie, wówczas rezultat może być inny od oczekiwanego. [Księżyc w Raku]

W CZWARTEK da o sobie znać silna potrzeba twórczych, kreatywnych działań. W PIĄTEK i w SOBOTĘ zapragniemy zrobić coś, co sprawia nam frajdę, nie zabraknie też kreatywnych pomysłów. Wykorzystajcie działające energie, aby zająć się projektami, które leżą Wam na sercu. Istnieją teraz spore szanse na osiągnięcie satysfakcjonujących rezultatów. Pary zakochanych mogą liczyć na upojne, namiętne chwile – w powietrzu zaiskrzy erotyka. [Księżyc w Lwie]

W SOBOTĘ wieczorem zrobi się bardziej pragmatycznie – naszą uwagę przykują potrzeby ciała oraz konkretna, codzienna rzeczywistość. Poświęćcie trochę czasu, aby dopilnować wszystkich kwestii, które zostały zaniedbane w minionych dniach. Z energii WEEKENDU najbardziej skorzystają działania służące zdrowiu, fitness, porządki, wszelkiego rodzaju plany i odpoczynek na łonie natury [Księżyc w Pannie, Saturn trygon Uran].

Tłumaczenie: Monika J. Dykier. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute.

© 2017 AstroTranslatio. All rights reserved

 

Wyślij komentarz

Translate »