Prognoza tygodniowa 28.8.–3.9.2017

Zamieszczony przez dnia Sie 27, 2017 | 0 komentarzy

Prognoza tygodniowa 28.8.–3.9.2017

autorka: Verena Bachmann

hasła tygodnia: posprzątać i uporządkować to, co konieczne / wrócić do starych kontrowersji i wyjaśnić je / oddzielić własne opinie od faktów / żądza przygód / wspaniałomyślność albo przesada

 

W tym tygodniu raczej nie napłyną nowe impulsy, w większości sfer życia będą kontynuowane procesy, które zostały zainicjowane już jakiś czas temu. Na pierwszy plan wysuną się dwa główne trendy – to, jaki zacznie dominować, zależy od indywidualnego horoskopu i poruszonej tematyki.

Z jednej strony chodzi o uporządkowanie i wyjaśnienie rozmaitych spraw. W odniesieniu do tematów aktualnych od pewnego czasu mogą teraz pojawić się nowe informacje lub szczegóły uzupełniające obraz sytuacji. W prowadzonych dyskusjach, głównie dotyczących zdrowia, kwestii społecznych, klimatu i środowiska naturalnego pewne fakty, wcześniej niebrane pod uwagę wzbudzą w tych dniach spore kontrowersje.

Na poziomie osobistym energie sprzyjają poszukiwaniu informacji, korekcie planów oraz badaniu otwartych kwestii. Wykorzystajcie okazję, żeby nadrobić zaległości albo wyjaśnić nieporozumienia czy popełnione w przeszłości błędy. Jeszcze nie czas jednak na wyciąganie ostatecznych wniosków. Nadchodzące tygodnie przyniosą dalszy rozwój wydarzeń, których skutki trudno przewidzieć w tej chwili. Ponieważ Merkury wciąż przebywa w ruchu wstecznym, dlatego w przypadku całkiem nowych projektów, umów i ustaleń istnieje niebezpieczeństwo popełnienia błędów i wystąpienia niejasności, które później mogą stanowić problem.

 

Siła żywiołu Ognia


Z drugiej strony, w przeciwieństwie do tego, co zostało wcześniej powiedziane, nadal będziemy odczuwać sporą chęć eksperymentowania, żądzę przygód oraz pragnienie zabawy. Nie zabraknie nam kreatywnych pomysłów, stosunkowo łatwo zaprezentujemy własną twórczość i spróbujemy czegoś, co wymaga trochę odwagi.
Z aktualnych konfiguracji astrologicznych skorzystają działania artystyczne, twórcze i sportowe, możemy też liczyć na erotyczne przygody. Warunkiem pozytywnych doświadczeń jest jednak gotowość działania z głębi serca i bycia autentycznym.
Gorzej, jeśli Wasze poczynania posłużą tylko skupieniu na sobie uwagi albo wzmocnieniu pewności siebie. Nie oczekujcie zbyt wiele, gdy idzie o konkretne rezultaty – na pierwszym planie powinna być po prostu chęć działania.

 

Tydzień w szczególe

W PONIEDZIAŁEK poczujemy ogromną potrzebę jasnego porządku. Łatwiej niż zwykle skoncentrujemy się na wybranym temacie i dojdziemy do sedna sprawy. Najlepiej wykorzystajcie okazję do zebrania potrzebnych informacji albo przeprowadzenia porządków. Jeśli coś pójdzie niezgodnie z Waszym życzeniem, to powściągnijcie skłonność do nadmiernej krytyki lub agresywnych reakcji. [Księżyc w Skorpionie]

We WTOREK i w ŚRODĘ do głosu dojdzie wspomniana wcześniej żądza przygód, nie zabraknie nam też optymizmu ani inspiracji. Jeśli jakiś projekt jest dla Was szczególnie ważny, to możecie wykorzystać ten czas, aby wykonać duży krok w kierunku jego realizacji. Sytuacja zrobi się jednak trudna, jeżeli zaczniecie gonić za ideałem, straciwszy z oczu konkretną rzeczywistość, albo w obliczu niespełnionych oczekiwań zareagujecie zgorzknieniem i zaczniecie szukać winnych. [Księżyc w Strzelcu]

CZWARTEK będzie miał charakter przejściowy. Dzień rozpocznie się z werwą, inspiracją i entuzjazmem, ale potem zapanuje wyraźne otrzeźwienie. Jednocześnie z łatwością skoncentrujemy się na wybranej kwestii i możemy zrobić coś konkretnego.

W PIĄTEK i w SOBOTĘ poczujemy dyscyplinę i siłę woli, ale nie zabraknie nam też kreatywnych pomysłów i gotowości pójścia nową drogą. Jeśli macie jasny cel przed oczami albo rzecz, która jest dla Was szczególnie ważna, to warto teraz o nie zadbać. Ewentualnie w ciągu tych dwóch dni może nastąpić przełom lub przezwyciężymy istniejący od dłuższego czasu impas. Z działających energii skorzysta też aktywność sportowa.
Jednak tam, gdzie nagle wybuchnie nagromadzone niezadowolenie, może zrobić się niebezpiecznie. Nie dajcie się sprowokować do zachowań, których potem pożałujecie! [Księżyc w Koziorożcu]

W NIEDZIELĘ zechcemy porozmawiać z ludźmi na najróżniejsze tematy. Jeśli te dyskusje będą prowadzone w otwartym i tolerancyjnym duchu, to uruchomimy kreatywne procesy i zyskamy nowe informacje. Gorzej, jeśli górę wezmą skłonność do ideologizowania albo arogancja względem innych. [Księżyc w Wodniku, Merkury w koniunkcji z Marsem 29° Lwa, aktywizuje stopień zaćmienia Słońca]

Tłumaczenie: Monika J. Dykier. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute.

© 2017 AstroTranslatio. All rights reserved

 

Wyślij komentarz

Translate »