Prognoza tygodniowa 17–23.7.2017

Zamieszczony przez dnia Lip 16, 2017 | 0 komentarzy

Prognoza tygodniowa 17–23.7.2017

autorka: Verena Bachmann

hasła tygodnia: przełom, entuzjazm albo załamanie / nieobliczalność, odnowa czy rebelia / nowa droga / ideologie i idealizm – na czym można polegać?

 

Wydarzenia minionych tygodni w najbliższych dniach osiągną swoje energetyczne apogeum. Trzeba będzie zamknąć dotychczasowe procesy i rozpocząć coś nowego. Po fazie, w której siły wymuszające zmiany i odnowę były wyhamowywane, teraz sytuacja ulegnie zmianie. Dynamiczne energie zaczną przybierać na sile, sprzyjając reorientacji.

Osoby lubiące działać mają więc powody do radości – na pewno nie będziecie się nudzić! Czeka Was mnóstwo inspirujących, podniecających doświadczeń, które pobudzą ciało, umysł i duszę. W powietrzu pojawi się ekscytacja, poczujemy wyraźną potrzebę zerwania kajdan, uwolnienia od wszelkich ograniczeń i zrobienia czegoś nowego. Nie zabraknie też natchnienia ani kreatywności, dlatego w tych dniach możemy liczyć na prawdziwe fajerwerki innowacyjnych pomysłów oraz działań.
Wszyscy, którzy tęsknią za spokojem, potrzebują chwili wytchnienia i odpoczynku, muszą jednak uzbroić się w cierpliwość. W najlepszym razie możecie wykorzystać działające teraz energie, aby osiągnąć przełom w ważnej dla siebie sprawie, dokonać pionierskiego czynu albo wybadać zupełnie nowe, dotychczas nieznane drogi.

 

Wiatry zmian


Jeśli trochę poeksperymentujecie, bawiąc się przy tym, a jednocześnie zachowacie otwarte serce i umysł, to jest szansa, żeby dokonać dużych odkryć i zaskakujących obserwacji. Gorzej, jeżeli zwyciężą niecierpliwość i drażliwość oraz związana z tym skłonność do pochopnego działania. Jeszcze większe problemy czekają tych, którzy na sprawy nieprzebiegające zgodnie z potrzebami i wyobrażeniami, zareagują przekorą, uporem bądź buntem, a frustrację rozładują destrukcyjnym zachowaniem czy niekontrolowanymi wybuchami (złości). Jeśli znajdziecie się w takiej sytuacji, to nie wpadajcie w szał i nie niszczcie wszystkiego wokół, werbalnie, emocjonalnie czy fizycznie. Najlepiej skoncentrujcie się na swoich celach lub zamiarach i poszukajcie kreatywnego sposobu ich osiągnięcia. Ogólnie trzeba być przygotowanym na nieoczekiwane zwroty akcji albo nieobliczalne zachowania innych ludzi.
Z mundalnego punktu widzenia może teraz nastąpić intensyfikacja napięcia między przedstawicielami humanistycznych, idealistycznych koncepcji, ruchów wolnościowych i niepodległościowych a obozem konserwatywnym, zorientowanym nacjonalistycznie i dążącym do zachowania tradycji.
Na bardziej codziennym poziomie układy astrologiczne sprzyjają wakacyjnym przygodom albo kreatywnemu wypoczynkowi.
Otwórzcie się na nowe pomysły, bawcie oryginalnymi, a nawet zwariowanymi koncepcjami! Uważajcie jednak, żeby nie przesadzić.
Uwaga, dodatkowo mogą wystąpić techniczne zakłócenia albo zwarcia.

 

Tydzień w szczególe


PONIEDZIAŁEK i WTOREK zaserwują nam niełatwą mieszankę energetyczną. Poczujemy silną potrzebę spokoju oraz harmonii związaną z tęsknotą za miłością i zrozumieniem, które nie wymaga słów. Jednocześnie wyraźnie wzrosną drażliwość, niecierpliwość i skłonność do ulegania rozczarowaniom. Byle błahostki mogą wyprowadzić nas z równowagi i wywołać nadspodziewanie gwałtowne reakcje. Jeśli w tych dniach zdołacie zachować zimną krew i zareagować elastycznie na nieoczekiwane zdarzenia, to sprawy przybiorą zdumiewająco pozytywny obrót. Bądźcie ostrożni w podejściu do finansów i wartości. [Księżyc w Byku, Wenus kwadratura Neptun 14°, Mars kwadratura Uran 29°]

W ŚRODĘ klimat ulegnie zmianie – wzrośnie potrzeba kontaktów oraz rozmów. To dobry dzień, żeby spotkać się ze znajomymi i przyjaciółmi, podyskutować o wyobrażeniach czy pomysłach. Jeśli przedstawicie swoje stanowisko w sposób jasny i zdecydowany, a przy tym pozostaniecie otwarci na inne punkty widzenia, to prowadzone rozmowy okażą się nad wyraz owocne.

CZWARTEK i PIĄTEK powinny upłynąć bez większych problemów. Z chęcią i ciekawością zajmiemy się jakimś tematem, nie zabraknie nam też wyobraźni ani kreatywnych pomysłów. Przy odpowiedniej otwartości będzie można dojść do fascynujących wniosków i odkryć nowe, niezwykłe opcje! Poza tym to dobry czas na wszelkie działania, które sprawiają radość i frajdę oraz wzmacniają kreatywność. Gorzej, jeśli naszym zachowaniem pokierują zawiedzione oczekiwania, utrwalone wyobrażenia na temat tego, co jest „słuszne” albo stare dziecinne wzorce. Wtedy byle drobnostka doprowadzi do gwałtownych reakcji. [Księżyc w Bliźniętach, 21.7. od 10:9 w Raku, Słońce kwadratura Uran 29°]

 

Nów – zakończenie i początek


WEEKEND przyniesie mieszany program. W SOBOTĘ i NIEDZIELĘ poczujemy silną potrzebę przynależności i wspólnoty, o uwagę upomną się również uczucia. Duża emocjonalna intensywność może jednak sprawić, że dojdzie do wyładowania nagromadzonych od jakiegoś czasu napięć. Warto spędzić czas w gronie ludzi, których lubimy albo świadomie zrobić coś, co „podładuje” nasze ciało i duszę. Możecie też wykorzystać te dni, żeby wybadać swoje prawdziwe potrzeby i emocjonalne wdrukowania.
W niedzielę o 11.45 nastąpi nów (1° Lwa), który dostarczy ważnego impulsu na przyszłość. Zastanówcie się nad tym, co tak naprawdę jest dla Was ważne, co chcecie wyrazić albo urzeczywistnić (o ile traktujecie siebie poważnie).

Tłumaczenie: Monika J. Dykier. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute.

© 2017 AstroTranslatio. All rights reserved

 

Wyślij komentarz

Translate »