Prognoza tygodniowa 26.6.–2.7.2017

Zamieszczony przez dnia Cze 25, 2017

autorka: Verena Bachmann

hasła tygodnia: „Big Brother“ / walka o władzę i przewagę / wojna o rewir i walki braterskie / potęga informacji, przekonań oraz oczekiwań / w poszukiwaniu „prawdy” / siła do wielkich czynów i nadludzkich osiągnięć

 

Również w tym tygodniu skoncentrujemy swoją uwagę na poczuciu bezpieczeństwa, serdecznej atmosferze oraz kwestii przynależności do grupy, klanu czy rodziny. Ponieważ silny akcent pada teraz na uczucia, to zdrowy rozsądek i rzeczowość zejdą na dalszy plan. O naszym zachowaniu zadecydują głównie potrzeby emocjonalne albo nastrój. Do głosu dojdą również wzorce i treści wpojone w dzieciństwie.
W porównaniu z minionymi tygodniami wyraźnie wzrośnie intensywność doświadczeń, dlatego częściej niż zwykle może dochodzić do nieuzasadnionych, gwałtownych reakcji. Przy tym pojawią się złość i lęki, poczucie zagrożenia, chęć walki, prowokacyjne zachowania (w myśl zasady, że najlepszą obroną jest atak), przekór, sprzeciw albo ostentacyjne uniki. Typowym odpowiednikiem tych konstelacji są również wewnętrzne i zewnętrzne blokady.

Na konkretnym poziomie większą uwagę przykują historie kat-ofiara, sprawy związane z szantażem, groźbami i seksualnością.
Jednocześnie będziemy teraz dysponować potężną energią, która pozwoli na iście heroiczne czyny. Dzięki temu możemy pokonać duże przeszkody i znaczny opór. Osoby, które zdołają wykorzystać te wibracje, będą miały dość siły, aby zrobić coś wielkiego – mogą przenosić góry, a nawet dokonać prawdziwych „cudów”.
Jeśli jesteście zaangażowani i macie odpowiednią motywację do działania albo wizję, to możecie skoncentrować energie i zbliżyć się do realizacji swojego projektu. Warunkiem sukcesu są jednak jednoznaczne zamiary, świadoma motywacja, jak również gotowość i zdolność ujrzenia własnych działań w szerszym kontekście.

W każdym razie poszukajcie takiej formy aktywności, która będzie wentylem dla silnych wibracji i dużej intensywności. Może to być sport, porządki, praca w ogrodzie, akcje humanitarne, zaangażowanie na rzecz wspólnoty. Poza tym warto teraz wyjaśnić konflikty, w które się wcześniej uwikłaliśmy.
Jeśli wiecie, co jest dla Was ważne, będziecie zdecydowani, ale również uczciwi i szczerzy, to macie też szansę przeciąć jakiś „węzeł gordyjski”.

 

Potęga słowa – sugestywny przekaz lub manipulacje


Dodatkowo w tych dniach dużą rolę odegrają informacje, komunikacja oraz potęga mediów. Niewykluczone, że na jaw wyjdą również tajemnice, zwłaszcza dotyczące rodziny, mieszkania, ojczyzny, przynależności narodowej czy etnicznej. Przy tym nie będzie łatwo odróżnić prawdziwej wiedzy i prawdy od zmanipulowanych komunikatów i teorii spiskowych. Jednocześnie możemy przeprowadzić strategiczne dyskusje i wyjaśnić dalszy kurs działania.
Czas sprzyja również wszelkiego rodzaju poszukiwaniom informacji. W niektórych dziedzinach wydarzenia tego tygodnia zainicjują proces, który w kolejnych dniach osiągnie swoje apogeum i punkt zwrotny.

 

Tydzień w szczególe


W PONIEDZIAŁEK i WTOREK ogarnie nas radość życia i chęć działania. Z łatwością zafascynujemy się jakimś tematem, nie zabraknie też świetnych pomysłów.
Warto teraz zbadać różne opcje wybranego przedsięwzięcia albo znaleźć sojuszników dla projektu, który uważamy za istotny. Z działających energii skorzystają też różnego rodzaju zajęcia rekreacyjne. Uważajcie jednak, żeby nie lekceważyć szczegółów ani nie obiecywać zbyt wiele sobie czy innym. Jeśli zagracie o zbyt wysoką stawkę, to wcześniej czy później zaliczycie twarde lądowanie.
Zgodnie z innym odpowiednikiem tej konfiguracji mogą teraz zostać zawiedzione nadzieje czy oczekiwania. W takich przypadkach dojdzie do gwałtownych reakcji i oskarżeń. Powściągnijcie tego rodzaju skłonność, bo w przeciwnym razie zniszczycie więcej niż zamierzacie. [Księżyc w Lwie]

W ŚRODĘ i w CZWARTEK naszą uwagę przykują szczegóły, które zaniedbaliśmy w poprzednich dniach. Jednocześnie wzrośnie krytyczne podejście do życia. Najlepiej wykorzystać konfiguracje tych dni na szeroko rozumiane porządki. Sytuacja zrobi się jednak nieprzyjemna, jeśli na błędy czy niespójności zareagujemy zbyt ostro i krytycznie. [Księżyc w Pannie, Merkury koniunkcja Mars 16° Raka, Merkury w opozycji do Plutona 19°]

W PIĄTEK, SOBOTĘ i NIEDZIELĘ zapragniemy nawiązać kontakt z innymi ludźmi i wspólnie coś zorganizować. Do tego dojdzie wyraźna potrzeba prawdy i sprawiedliwości połączona z pragnieniem zakwestionowania istniejącego stanu rzeczy oraz wysondowania granic możliwości. W najlepszym razie zdołamy w tym czasie wyjaśnić otwarte kwestie, dotrzeć do sedna jakiejś sprawy i odsłonić (dotychczas ukryte) kulisy wydarzeń. Jednak duża intensywność emocjonalna sprawi, że wystarczy iskra, żeby wywołać złość czy poczucie zagrożenia oraz związane z tym gwałtowne reakcje. Jeśli znajdziecie się w takiej sytuacji, to nie próbujcie za wszelką cenę jej załagodzić, ale zajmijcie jednoznaczne stanowisko i bądźcie uczciwi. Warto wykorzystać działające teraz energie na zrobienie czegoś, co wymaga całkowitej uwagi albo gwarantuje sporą intensywność. [Księżyc w Wadze, Mars w opozycji do Plutona 19°]

 

Tłumaczenie: Monika J. Dykier. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute.

© 2017 AstroTranslatio. All rights reserved

 

Wyślij komentarz

Translate »