Prognoza tygodniowa 29.5.–4.6.2017

Zamieszczony przez dnia Maj 28, 2017

Prognoza tygodniowa 29.5.–4.6.2017

autorka: Verena Bachmann

hasła tygodnia: co jest wykonalne a co nie? / odróżnić pobożne życzenia od realiów / zrealizować pomysły i wizje / poradzić sobie z zawiedzionymi nadziejami / konfrontacja z ograniczeniami, cieniem oraz ze starymi urazami / nowe impulsy i możliwości w związkach

 

Nadchodzący tydzień będzie niczym kolorowe potpourri. Przygotujmy się na ekscytujące spotkania, inspirujące pomysły i ciekawe możliwości. W wielu dziedzinach grożą jednak frustracje, zwłaszcza tam, gdzie chodzi o urzeczywistnienie lub wprowadzenie czegoś w życie. Przeszkody spowolnią ten proces, ujawnią się nasze słabe strony i będziemy musieli skonstatować, że osiągnęliśmy granice możliwości.
W innych obszarach trzeba liczyć się z tym, że starania nie przyniosą oczekiwanych rezultatów, a usilne próby rozwiązania czegoś lub osiągnięcia celu tylko pogorszą sprawę. Ogólnie mogą pojawić się liczne wzloty i upadki, a także nieplanowane, trudne do wyjaśnienia zdarzenia.
Doświadczenia i scenariusze nadchodzących dni będą różne, zależnie od indywidualnego horoskopu urodzeniowego oraz sfery życia, której dotyczą. W związkach, w sprawach dotyczących wartości, sztuki, kreatywności, negocjacji czy prawa można wykorzystać dostępną inspirację oraz nadarzające się możliwości do wykonania restartu albo reorientacji.

Jeśli zdołacie połączyć kreatywne pomysły, wizje i gotowość do eksperymentowania ze zdrowym rozsądkiem i profesjonalizmem, to możecie zdumiewająco wiele osiągnąć. Niewykluczone, że znajdą się sojusznicy, a nawet nastąpi prawdziwy przełom! Gorzej, jeżeli zabraknie Wam elastyczności i otwartości albo gotowości czy zdolności szukania nowych rozwiązań.
Wszelkiego rodzaju przywódcy i autorytety muszą natomiast odpowiedzieć sobie na pytanie, co z wizjami oraz obietnicami, zwłaszcza tymi, które zostały poczynione w lutym albo w marcu? Niektórzy zdołają wykonać milowy krok do przodu, inni muszą jednak liczyć się z rozczarowaniami i stwierdzą, że nie wszystko udało się spełnić.

Z kolei w sprawach dotyczących nauki, komunikacji, mediów, ruchu drogowego, transportu i handlu trzeba będzie oddzielić sytuacje, w których dyscyplina i zaangażowanie pozwolą pokonać  istniejące przeszkody i coś osiągnąć, od takich, w których lepiej zaakceptować istniejący stan rzeczy, bo każda próba zmiany, jest skazana na niepowodzenie. W pierwszym przypadku warto trwać przy danym temacie, w drugim – ważne, żeby nie szukać winnych ani nie rezygnować, ale wykorzystać daną sytuację w najlepszy możliwy sposób. Wtedy nawet w pozornie beznadziejnych sprawach nagle pojawi się światełko w tunelu i zobaczymy nieoczekiwane rozwiązanie.

 

Tydzień w szczególe


Początek tygodnia nie należy do najłatwiejszych. Potrzeba więzi i serdeczności, jaką poczujemy w PONIEDZIAŁEK, będzie wyraźnie kontrastować z wewnętrznym niepokojem. Jednocześnie przeszkody i utrudnienia stłumią potrzebę wypróbowania czegoś, a chęć szybkiego osiągnięcia celu, napotka na problemy. Jeśli jednak wiecie, czego chcecie i zdołacie powstrzymać silną skłonność do pochopnych reakcji, to mimo utrudnień możecie tego dnia sporo osiągnąć. [Księżyc w Raku, o 14:12 wejdzie do Lwa, Mars w opozycji do Saturna 26 °]

Z astrologicznego punktu widzenia WTOREK i ŚRODA będą najlepszymi dniami w tym tygodniu. Radość życia i wiara we własne siły pójdą teraz w parze z inspiracją i odwagą do eksperymentowania. Z tych energii skorzystają wszelkie twórcze, kreatywne działania.  Zakochani i osoby będące w konstruktywnych, prawidłowo funkcjonujących związkach mogą teraz ożywić swoje życie erotyczne i cieszyć się z upojnych chwil. Poza tym energie sprzyjają wybadaniu nowych możliwości oraz działaniom, które sprawiają nam radość i frajdę.

W CZWARTEK zrobi się bardziej trzeźwo i poważnie. O uwagę upomną się konkretna rzeczywistość oraz nasze ciało. Warto wykorzystać ten dzień, żeby zadbać o sprawy powszednie i to wszystko, co odłożyliśmy na bok. Wieczór może przynieść sytuacje, które wzbudzą w nas niepewność i dezorientację.

PIĄTEK to chyba najtrudniejszy punkt tego tygodnia: wzrosną wrażliwość i podatność na zranienie, a byle błahostki mogą wywołać zwątpienie albo nadspodziewanie gwałtowne reakcje. Jednocześnie jakieś doświadczenie spowoduje zwrot w trwającej od dawna sprawie. Bądźcie uważni, ostrożni i nie usiłujcie niczego wymusić. Spróbujcie odnaleźć się w zaistniałej sytuacji, wtedy nawet nieprzyjemne czy niebezpieczne przeżycia koniec końców mogą przybrać pozytywny obrót. [Księżyc w Pannie, Wenus w koniunkcji z Uranem 28 Barana, Słońce w opozycji do Lilith 13 °]

W trakcie WEEKENDU atmosfera ulegnie wyraźnej poprawie. Radość ze spotkań i eksperymentów przysporzy nam pobudzających i inspirujących doświadczeń. Nie zabraknie również kreatywnych pomysłów, dlatego te dni sprzyjają wszelkiego rodzaju kreatywnym przedsięwzięciom, burzom mózgów albo po prostu imprezom. Ponieważ poczujemy silną potrzebę wolności i niezależności, to lepiej nie zajmować się projektami wymagającymi powściągliwości, cierpliwości i dyscypliny. Uwaga: mogą wystąpić nagły zwroty akcji i niespodziewane reakcje! [Księżyc w Wadze]

 

Tłumaczenie: Monika J. Dykier. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute.

© 2017 AstroTranslatio. All rights reserved

 

Translate »