Prognoza tygodniowa 15–21.08.2016 (Palec Boży)

Zamieszczony przez dnia Sie 14, 2016 | 0 komentarzy

Prognoza tygodniowa 15–21.08.2016 (Palec Boży)

autorka: Verena Bachmann

Hasła tygodnia: Palec Boży / debaty / wyjaśnić kwestie prawne / zrobić porządek / przygotować sobie grunt / rozeznać się w sytuacji i wziąć pod uwagę wszystkie szczegóły

Najbliższe dni przyniosą płynną kontynuację tego, co zaszło wcześniej. W centrum zainteresowania znajdą się doświadczenia i wydarzenia minionego tygodnia, ale również podjęte w weekend decyzje. W związku z tym szczególną uwagę przykują dwa różne procesy.

 

Klar w materii

Po pierwsze ponownie wrócimy do podjętych jakiś czas temu decyzji oraz tematów i działań, które były aktualne w kwietniu. W tym zakresie trzeba wyjaśnić nierozstrzygnięte jeszcze kwestie lub rozwiązać istniejące problemy. Dopiero wtedy będzie można ruszyć dalej lub definitywnie coś zakończyć. Musimy też skorygować stare wyobrażenia i oczekiwania oraz ponownie zrewidować wykonane już ruchy. Warto zająć się tym wszystkim i optymalnie oczyścić sobie pole do działania, aby w nadchodzących tygodniach swobodnie podjąć dalsze kroki czy decyzje, bez żadnych obciążeń czy ogonów przeszłości.

 

Globalnie i indywidualnie

Na poziomie zbiorowym na pierwszy plan wysuną się następujące zagadnienia: migracja, handel międzynarodowy, zderzenie kultur, kwestie i spory prawne, kłótnie o dalszy kierunek partii i sprawy edukacyjne.
Na poziomie jednostkowym trzeba będzie dokonać bilansu ostatnich dwóch lat.  Przede wszystkim dotyczy to osób, które w swoich horoskopach mają obsadę Barana, Strzelca i Koziorożca oraz pierwszej dekady Bliźniąt, Panny i Ryb. Zastanówcie się, co w tym czasie było dla Was ważne. Bądźcie gotowi pożegnać się ze wszystkim, co straciło rację bytu i już nie pasuje do Waszego życia. W ten sposób stworzycie sobie przestrzeń dla nowych celów i zadań.

 

Zmiany organizacyjne

Równocześnie zostaną przeprowadzone pierwsze rozmowy, zapytania i ustalenia w zakresie istotnych decyzji organizacyjnych, które niebawem zapadną. Przy tym z jednej strony chodzi o odpowiedź na pytanie, jak najlepiej poradzić sobie z nieprzyjemnymi faktami i istniejącymi nieporozumieniami, a z drugiej – o rozważenie nowych opcji i informacji, jak również wynikających z nich konkretnych możliwości. W tym kontekście wyeksponowane zostaną następujące tematy: ekologia, klimat i środowisko naturalne, przyroda, stosunek pracy, zdrowie i instytucje społeczne. Warto jednak mieć na uwadze, że wszelkie zaproponowane teraz rozwiązania i prowadzone rozmowy mają charakter tymczasowy. Dopiero pod koniec września będzie można przyjąć ostateczne plany albo podjąć wiążące decyzje.
Konfiguracje astrologiczne niezbyt sprzyjają teraz działaniom wymagającym sporej energii i siły perswazji albo rozpoczynaniu zupełnie nowych projektów. To dobry czas na poszukiwania, porządki i przygotowania do powzięcia kolejnego, ważnego kroku.

 

W szczególe

Tydzień rozpocznie się poważnie. Zapragniemy zająć się czymś konkretnym, coś wyjaśnić albo zakończyć. Jeśli jakieś przedsięwzięcie szczególnie leży Wam na sercu, jakieś działanie wymaga wiele siły, dyscypliny i uwagi, to możecie wykorzystać energie PONIEDZIAŁKU i WTORKU, aby zająć się nim. Skoncentrujcie się na sednie sprawy i nie pozwólcie, żeby abstrakcyjne możliwości lub ideały odwróciły Waszą uwagę, wtedy zdołacie bardzo dużo osiągnąć.
Gorzej, jeżeli będziecie uparcie, bez względu na straty lub istniejące granice realizować własne cele albo – odwrotnie – unikać wszelkiej zmiany. [Księżyc w Koziorożcu, Saturn w stacji w koniunkcji z Antares, Wenus koniunkcja węzeł 14° Panny]

We wtorek po południu oraz w ŚRODĘ otworzą się nowe perspektywy, wzrośnie potrzeba i gotowość, aby połączyć siły z innymi i wspólnie zająć się jakąś kwestią, wizją bądź projektem. Wykorzystajcie okazję, żeby zaprezentować swoje przedsięwzięcia czy pomysły i dajcie się zainspirować komentarzom.

W CZWARTEK o godzinie 11:26 przypada pełnia. To dobry dzień na burzę mózgów. Energie sprzyjają również spojrzeniu wstecz na ostatnie dwa tygodnie. Teraz wyraźnie zobaczymy, dokąd zaprowadziły nas podjęte w tym czasie działania. [Księżyc w Wodniku]

W PIĄTEK i w SOBOTĘ poczujemy tęsknotę za nowym, lepszym światem, wzrośnie też wrażliwość. W efekcie mogą wystąpić osobliwe incydenty, irracjonalne zachowania, a także nadspodziewanie gwałtowne reakcje. Niewykluczone, że jakaś nagła wiadomość wywoła dezorientację lub poruszy nas do żywego. Tego dnia możemy jednak omówić drażliwe tematy. Jeśli zrobimy to w sposób ostrożny i bez uprzedzeń, wtedy wszyscy zainteresowani przeżyją głębokie poruszenie, a nawet uzdrowienie. [Księżyc w Rybach]

W NIEDZIELĘ klimat ulegnie wyraźnej zmianie. Ogarnie nas przemożna chęć działania i zrobienia czegoś, łatwiej znajdziemy też motywację do pracy. Warto wykorzystać żądzę czynu, żeby zająć się jakimś ważnym projektem. Odrobina samodyscypliny i wytrwałości pomoże Wam teraz posunąć go naprzód. Jednocześnie wzrośnie niecierpliwość i jeśli coś nie będzie przebiegało zgodnie z planem, to nawet osoby z natury łagodne mogą eksplodować. Zadbajcie o odpowiednią dawkę fizycznego ruchu. [Księżyc w Baranie, Merkury koniunkcja Jowisz 27° Panny]

 

Tłumaczenie: Monika J. Dykier. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute.

© 2016 AstroTranslatio. All rights reserved

Wyślij komentarz

Translate »